Servis 24 Start
Vedle standardní verze internetového bankovnictví servis 24 provozuje Česká spořitelna tak jeho jednodušší podobu, která má název servis 24 Start. Tato služba je určená pro klienty, jenž nemají u spořitelny žádný běžný ani sporožirový účet, nebo pro klienty, jenž na svém účtu nechtějí dělat žádné aktivní operace. Tito lidé tak mohou využívat verzi Start, která umožňuje využívat pouze některé vybrané funkce a operace, ostatní jsou pak pro větší přehlednost barevně odlišeny.

Vyzkoušejte si nezávazně servis 24 na webu banky

Zajímá vás, jak přesně vypadá uživatelské prostředí internetového bankovnictví servis 24 a chtěli byste si jeho funkce vyzkoušet? Není to žádný problém – Česká spořitelna má na svých webových stránkách demoverzi služby servis 24 a každý se tak může v klidu seznámit s jejím prostředím a se všemi funkcemi, které nabízí. Stačí si jen otevřít stránky spořitelny, přejít do sekce internetového bankovnictví, kliknout na odkaz Demo a pak na Přihlásit. Automaticky se tak dostanete do ukázkového účtu servis 24 a můžete si v něm vše vyzkoušet a udělat si reálnou představu o tom, jako elektronické bankovnictví v praxi vypadá.Zabezpečení elektronického bankovnictví servis 24

S přímým bankovnictvím servis 24 od České spořitelny se nemusíte bát, že by došlo ke zneužití vašich osobních údajů nebo že byste mohli snadno přijít o peníze. Systém je dokonale zabezpečený, navíc si každý klient může sám vybrat, jakou formu přihlašování na účet si zvolí – telefonické a internetové bankovnictví navíc mají různá hesla. Pokud budete chtít, můžete si vybrat ještě vyšší zabezpečení služby servis 24 díky přihlašování s klientským certifikátem, případně autorizační nebo přihlašovací esemeskou. Využít lze také grafické klávesnice na přihlašovací obrazovce služby servis 24 a dalších možností, které Česká spořitelna svým klientům nabízí (např. změna hesla, změna limitu atd.). Veškerá komunikace, jež se v rámci služby servis 24 provádí, je navíc pečlivě archivována a zaznamenána.

George – nástupce služby servis 24

Servis 24 je sice velmi povedenou službou a mnoha lidem jeho aktuální podoba bezesporu vyhovuje. Česká spořitelna ale myslí na budoucnost a snaží se, aby její internetové bankovnictví bylo stále na špičkové úrovni , splňovalo i požadavky náročných klientů a drželo krok s moderními trendy. Proto začíná postupně zavádět zcela nové a výrazně vylepšené přímé bankovnictví, které má název George. Rozšiřuje se ale postupně, takže stávající uživatelé servis 24 na něj nemusejí hned, ale dochází k postupnému přechodu.

George Go – nová mobilní aplikace

Zatímco u starého internetového bankovnictví servis 24 se používá aplikace pod názvem servis 24 Mobilní banka, u nového bankovnictví George má jeho mobilní aplikace název George Go. Už nyní je k dispozici ke stažení pro majitele mobilních telefonů s operačními systémy iOS nebo Android a oproti předchozí verzi určitě potěší zejména vylepšené grafické prostředí, které je maximálně přehledné a velmi kvalitně provedené. Důležitou změnou jsou také mnohem větší možnosti personalizace, vše si tak můžete ještě více přizpůsobit podle sebe. Pokud vás zajímá více informací o nástupci služby servis 24, všechny podrobné informace o něm naleznete na webových stránkách České spořitelny na adrese www.csas.cz.


Reklama:
 

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!