Půjčky na měsíc zdarma – seznam poskytovatelů

Půjčky s krátkou dobou splatnosti jsou čím dále oblíbenější prostředek pro řešení nějakého nutného finančního výdaje. Na českém trhu se nachází poměrně velké množství poskytovatelů těchto produktů, když velmi často mají tyto půjčky velmi podobné charakteristické rysy.

Žádanou možností pro zájemce je získat ohledně půjček na měsíc zdarma seznam poskytovatelů. A tedy nějaký ucelený přehled o tom, jaké půjčky z této kategorie jsou českým zájemcům k dispozici. Na internetu je k nalezení mnoho webových stránek, které se zaměřují právě na sestavování takových seznamů.

První půjčku je možné mít úplně zdarma

Dokonce u těchto půjček existují možnosti, jak si půjčit a nemuset vracet nic navíc. Někteří poskytovatelé takto nabízejí půjčky pro nové zákazníky jako takové reklamní akce. S první půjčkou zdarma je tedy možné vyřídit i nějaký náhlý výdaj a bez úroků a poplatků ji vrátit ve smluveném termínu. V těchto případech se jedná o menší půjčky většinou v rozmezí několika tisíc korun.
Někdy bývají produkty tohoto typu označovány také jako půjčka zdarma důchodcům. To nejspíše pochází z jejich možné bezplatnosti, čili mohou být zajímavou možností, jak řešit akutní nedostatek financí. Vzhledem ke krátké době splatnosti se počítá s tím, že klient svou půjčku uhradí při svém nejbližším příjmu.
Různé krátkodobé půjčky jsou většinou v závislosti na poskytovateli nabízeny do částek okolo 20 000 korun a maximální doba splatnosti je často volitelná okolo jednoho měsíce. Následně jsou zde i možnosti prodloužení doby pro splacení, ale za to už bývají účtovány různé poplatky navíc. U těchto produktů platí jednoduché pravidlo, že čím delší je doba splatnosti, tím větší je nakonec výsledná cena.

Výhodná půjčka pomocí online srovnávače

Pro zvolení té nejlepší nabídky je nutné mít dostatek přesných informací o jedotlivých finančních produktech. K tomu můžou posloužit například i různé online srovnávače půjček, jejichž použití bývá bezplatné. Stačí vložit několik základních údajů a vyčkat na zobrazení odpovídajících nabídek. O vybrané půjčky je následně možné rovnou z porovnávače zažádat. Je zde tedy snaha o maximální rychlost, jednoduchost a pohodlnost celého procesu.
Alternativou jsou i spotřebitelské úvěry na měšec.cz. Tam se je možné dočíst mnoho užitečného o různých půjčkách. Kromě spotřebitelských půjček tam jsou k dispozici i informace ohledně hypoték. A dále nechybí ani různé kalkulačky, které mohou být nápomocny při výběru toho nejvhodnější finančního produktu.


Reklama:
 

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!