Dobíjení kreditu přes servis 24
Jednou z mnoha funkcí, které internetové bankovnictví servis24 nabízí, je dobíjení kreditu u předplacených karet mobilních operátorů. Dobít kredit je aktuálně možné u všech tří velkých českých operátorů, tedy O2, T-Mobile i Vodafone. Dobít lze z kteréhokoli vašeho účtu, tedy nejen z osobních, ale klidně i podnikatelských, zároveň si můžete nechat poslat i textovou zprávu s potvrzením že k nabití kreditu došlo. Zajímavou funkcí je možnost vytvoření šablony – pokud tedy budete některé číslo takto nabíjet pravidelně, můžete si jej v aplikaci servis 24 uložit do šablony, kterou pak jednoduše vyberete z menu a nemusíte pokaždé vyplňovat celý formulář nebo si pamatovat dané číslo. V menu jsou uvedeny částky 200, 500 a 1000 Kč, můžete si ale dobít i jakoukoli jinou částku v rozmezí od 200 do 10 000 Kč – je to pouze na vás.

Sjednání nového produktu prostřednictvím servis 24

Jednou z hlavních položek v menu internetového bankovnictví servis 24 je e-shop. V tomto případě se ale nejedná o klasický internetový obchod, kde by vám banka nabízela různé spotřební zboží, ale jde o funkci, jež umožňuje požádat si o různé finanční produkty z portfolia České spořitelny. Můžete si tak jednoduše a rychle zažádat např. o novou půjčku, pojistku, kreditní kartu nebo jiný produkt a nemusíte kvůli tomu chodit do banky nebo někam telefonovat – vše najdete v přehledném prostřední vašeho internetového bankovnictví servis 24. E-shop servis 24 navíc zobrazuje i doporučené položky, které nabízí banka speciálně pro vás – můžete tak získat např. půjčku za zvýhodněných podmínek, výhodný kontokorentní úvěr nebo jiné služby, které by pro vás mohly být relevantní.Placení faktur prostřednictvím služby servis 24

Přes elektronické bankovnictví servis 24 od České spořitelny se dají tak snadno a rychle platit různé faktury. V jeho rámci si může klient aktivovat službu E-faktura, která mu umožní provádění automatických platebních příkazů, jež pak stačí pouze jednoduše autorizovat. Díky předvyplněným příkazům se tak vyhnete případným chybám a nemusíte se bát toho, že byste omylem poslali peníze na jiný bankovní účet. Seznam společností, od nichž lze e-faktury a e-dokumenty přijímat, je uvedený na webové stránce České spořitelny, jedná se např. o některé velké distributory energií, pojišťovny a jiné velké instituce.

Účet na servis 24 pro více uživatelů

Jeden účet v internetovém bankovnictví servis 24 může využívat i více osob. Pokud máte ke svému účtu v bance nějaké disponenty (osoby, jež mohou nakládat s penězi na vašem účtu), můžete jim umožnit i specifická práva pro obsluhu aplikace servis 24 – lze nastavit např. právo k provádění aktivních nebo pasivních transakcí nebo právo k připodepisování transakcí. Disponentem mimochodem nemusí být klient České spořitelny, může to být klidně i člověk, který u této banky žádný účet ani jiný produkt vedený nemá. Záleží pouze na vás, komu tato práva udělíte.

Servis 24 na mobilních telefonech nebo tabletech

Servis 24 je všestrannou službou, kterou nemusíte používat pouze na klasických stolních počítačích a tabletech, ale bez problémů lze jejích výhod využívat i na menších zařízeních, jako jsou tablety a především chytré mobilní telefony. Pro ně má Česká spořitelna šikovnou aplikaci po názvem servis 24 Mobilní banka a s její pomocí můžete svůj účet pohodlně spravovat prakticky odkudkoliv – stačí mít pouze připojení k internetu, ať už přes wi-fi nebo přes data.


Reklama:
 

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!