Aplikace servis 24 pro zařízení s Androidem
Nejvíce lidí používá mobilní bankovnictví České spořitelny na mobilech se systémem Android, který je nejen u nás nejrozšířenějším. Aplikaci servis 24 Mobilní banka si můžete vyhledat buď v obchodě Google Play a nebo použít odkaz, který je přímo na webových stránkách spořitelny. Aplikace je velmi přehledná, moderní a perfektně odladěná, její výhody tak určitě ocení každý klient této banky.

Aplikace servis 24 pro zařízení s iOS

Pokud jste majitelem iPhonu, můžete samozřejmě používat aplikaci servis24 Mobilní banka také. Stáhnout si ji můžete v internetovém obchodě App Store, odkaz přímo na aplikaci servis 24 je k dispozici na webu České spořitelny. Aplikace je samozřejmě dostupná zdarma a kromě iPhonů funguje také na iPadech a iPodech touch.

Aplikace servis 24 pro další operační systémy

Na oficiálních stránkách České spořitelny je sice odkaz pouze na aplikaci pro Android a iOS, nicméně v internetovém obchodě Microsoftu najdete i odkaz pro stažení aplikace na zařízení s operačními systémy Windows 10 Mobile a Windows Phone 8.1. Aplikace servis 24 pro Windows Phone nabízí trochu jiné grafické rozhraní, oproti předchozím je tentokrát přizpůsobena stylu s dlaždicemi, na nějž jsou majitelé těchto mobilních telefonů zvyklí.Servis 24 pro klienty jiných bank

Používat aplikaci servis 24 můžete i tehdy, pokud u České spořitelny nemáte sjednaný žádný produkt a nejste tak vůbec klientem této banky. Servis 24 má totiž některé funkce, jež se mohou hodit úplně každému – konkrétně se jedná o praktický vyhledávač, který vám pomůže najít nejbližší pobočku České spořitelny nebo její nejbližší bankomat. Zvláště u bankomatů tuto možnost velmi oceňujeme, Česká spořitelna má totiž nejhustší síť bankomatů v České republice a vybrat si peníze z jejího bankomatu samozřejmě můžete i s kartou od jiné banky – samozřejmě takový výběr pak může být zpoplatněný, podle toho, jakou máte smlouvu.

Cena za službu servis 24

Internetové bankovnictví už je dnes bráno jako naprostá samozřejmost a poskytují ho všechny velké banky. Bohužel některé si ale účtují poplatky za jeho používání a patří mezi ně i Česká spořitelna. Podle aktuálního sazebníku poplatků se platí za používání telefonického a internetového bankovnictví servis 24 každý měsíc 25 Kč, zřízení služby je ale zdarma. Bezplatná je i většina jednotlivých úkonů, samostatně zpoplatněny jsou pak už pouze některé nadstandardní služby, jako je např. čtečka čipových karet (za 350 Kč), vygenerování klientského certifikátu (také 350 Kč), opětovné vydání bezpečnostních výdajů (za 100 Kč) nebo některé SMS služby (za 2 Kč). Aktuální ceník servis 24 najdete vždy na webu České spořitelny.

Servis 24 pro firemní klientelu

Využívat všech výhod internetového bankovnictví mohou nejen běžné fyzické osoby, ale také také firemní klienti České spořitelny. Pro ně má tato velká bankovní instituce službu pod názvem Business 24 – jedná se podobný produkt, jako je klasický servis 24, nicméně přizpůsobený pro firmy. Toto elektronické bankovnictví je k dispozici nejen v češtině, ale také v anglické jazykové verzi a k němu si lze stáhnout i další aplikace, jako je např. mobilní B24 Mobilní banka pro chytré telefony. Podnikatelským subjektům pak Česká spořitelna nabízí i další doplňující služby, mezi něž patří například Databanking, mezinárodní systém Multicash nebo Erste FX.


Reklama:
 

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!